Podchodzenie do egzaminu gdy nie jesteśmy pewni swoich umiejętności = strata pieniędzy. Egzamin kosztuje, a jeśli nie uda nam się go zdać na następnym presja rośnie, a Twoja pewność siebie maleje. Po kilku nieudanych próbach dopadnie Cię zniechęcenie i odpuścisz.

Czasem, wystarczy kilka dodatkowych godzin jazdy, aby podnieść umiejętności i poradzić sobie ze stresem który paraliżuje Cię przed egzaminem. Warto więc zainwestować w taką opcję, a nie od razu po ukończeniu standardowego kursu zapisywać się na egzamin.

Zamiast po kilka razy podchodzić do egzaminu i tracić pieniądze, lepiej zaoszczędzone środki przeznaczyć na jazdy doszkalające i zdać za pierwszym podejściem.

Dodatkowo należy wziąć pod uwagę że jeśli cały kurs odbyliśmy z jednym instruktorem, cały czas jeżdżąc  tym samym pojazdem nabyliśmy już pewne przyzwyczajenia. Zmiana samochodu to czasami duża różnica w sposobie działania sprzęgła. Inny człowiek na prawym fotelu dla niektórych osób to też dodatkowy stres, a więc lepiej oswoić się z takimi zmianami (ze stresem) zanim przystąpimy do egzaminu.

 

Każda osoba korzystająca z jazd doszkalających w Auto Start w  cenie tych jazd otrzymuje dostęp do filmów szkoleniowych z trasy egzaminacyjnej. Filmy dostępne tylko dla naszych kursantów. 

Obok przykład jednego z takich film